Бізнес-Асоціація освітніх закладів України

Батьківська спілка

Шановні друзі, партнери та колеги!
До Вас звертаються освітяни України - представники найбільшої Бізнес асоціації в Україні у сфері приватної освіти

що налічує близько 300 дійсних та до 1000 асоційованих членів - навчальних закладів України.

Ми мусимо розказати Вам нашу історію...

0 +
роки в бізнесі
0 +
Асоційованих учасників
0 +
Партнерів
0 +
Батьків

24.02.2022 з нашою рідною землею сталось найстрашніше – те чого ми уявити не могли – війна. З того часу і досі наша держава щомиті знаходиться під прицілом ворога. Гинуть цивільні, діти та старше населення. Зруйнована інфраструктура, цивільні будівлі — в паузах між обстрілами люди покидають свої домівки у пошуках безпечного місця для своїх родин, сім’ї розлучаються. Відтепер вже не буде як раніше…

Наші діти з матерями під завивання сирен ховаються в бомбосховищах. Станом на 28 березня (32-й день війни) близько 900 дітей поранено чи вбито, окупанти розстрілюють та беруть в заручники цивільне населення, жінок і дітей.

Багато хто покидає країну, в тому числі й викладачі. Багато з них можуть не повернутися, залишившись в країнах, де їх прийняли. 

У повітрі витає хвилювання та напруга, на жаль, це гостро відчувають на собі наші діти. Їдучи з великих міст, вони не милуються краєвидами рідних земель, а виглядають чи немає попереду військової техніки, яка їде у наші міста та села, щоб чинити своє беззаконня. Вони здригаються від кожного гучного звуку, адже вже майже кожний українець знає як звучать обстріли. 

На сьогоднішній день в нашій країні зруйновано близько 730 навчальних закладів (школи, дитсадки, позашкілля). Для відродження освіти в Україні нам буде необхідна фінансова допомога у великих розмірах для відновлення будівель, залучення викладачів, закупівлі обладнання та навчальних матеріалів, щоб діти змогли безпечно та ефективно повернутись до навчання.

Нашою основною метою є реабілітація дітей у післявоєнний період та виховання психічно здорового нового покоління.

У прагненні до нашої мети нас не зламати!

Ми в ГО Батьківська спілка разом із Бізнес Асоціацією освітніх закладів створили мережу допомоги батькам з дітьми по всій Україні та за кордоном – притулок, розміщення, харчування, теплий одяг, психологічна та освітня підтримка. Наразі ми врятували вже 2000 сімей і ще близько 5000 сімей постійно знаходяться на базі наших учасників Асоціації, в укриттях, а також в допомозі нашій армії та іншим біженцям.

Водночас, ситуація, залишається вкрай важкою. Багато наших учасників, педагогів, дітей та батьків ще знаходяться в підвалах та під щільним обстрілами окупантів в Гостемелі, Бучі, Ворзелі, Макарові та передмістях, Києві, Харкові, Херсоні, Чернігові, Сумах тощо. Війна нанесла величезні втрати по економічній ситуації в країні, багато людей втратили не тільки бізнес, роботу, але й власне житло, бо їх домівки попали під обстріли та бомбардування.

Тому ми вже почали складати плани по відновленню освіти в нашій рідній Україні!

Наші учасники:

Previous
Next

Приватна освіта довела свою ефективність, бо в силу конкуренції на ринку та прагнень до кращого майбутнього наших дітей та вчителів у власників приватних проектів є бажання постійно вдосконалюватись. Більш того, розвиток приватної освіти в Україні – забезпечує суттєву економію коштів державного бюджету на освіту дітей. Але зараз, на рівні із державними освітніми установами.

Ми потребуємо підтримки у відновленні освіти в Україні!

Після війни багатьом нашим клієнтам: дітям та батькам, знадобиться психологічна допомога, адже шкода нанесена бойовими діями надовго закарбовується в пам’яті та залишає великі рубці в психічному здоров’ї дітей та дорослих.

 

Нам доведеться повертати найкращих спеціалістів з-за кордону, які мали емігрувати, щоб захистити життя своїх дітей та своє. А також закривати кадровий голод, який утворився внаслідок того, що люди залишаються за кордоном в більш вигідних умовах існування. 

Нам певний час доведеться підтримувати батьків, які втратили свій бізнес та роботу.

Ми будемо підтримувати своїх колег-освітян, які через військові дії втратили житло і залишились без даху над головою.

Крок за кроком нам буде потрібно будувати Нову освіту в Україні!

Нам важливо, щоб прогрес України не зупинився, а навпаки прискорився! І в цьому нам не обійтись без допомоги та підтримки наших іноземних партнерів. Без вашої підтримки! 

 Нам потрібно відбудувати садочки, школи, залучати кращих вихователів, вчителів, психологів, зокрема європейських, повертати своїх викладачів з-за кордону для відновлення галузі та руху в напрямку прогресу і європейських цінностей. Самостійно приватна галузь освіти це зробити не зможе, бо вона виснажена – наші бізнеси призупинені, на жаль, вже не всі можуть відновити свою діяльність.Зараз нам потрібна цільова підтримка та допомога саме для приватної сфери:

Це не повний список наших потреб. Ми прагнемо до комунікації з вами та закликаємо допомогти створити гідні умови для отримання психологічної підтримки, знань та кваліфікації для дітей України. Допоможіть приватній освіті в Україні розвиватись – зберегти робочі місця та сприяти економічному добробуту нашої держави.

Дякую!

Засновник Батьківської спілки та Бізнес Асоціації освітніх закладів Близнюк Андрій

+380632152525 Viber

@Bspilka – Telegram

+380957661861 WhatsApp

info@parentunion.org.ua

ГО «БАТЬКІВСЬКА СПІЛКА» Код 41256341

IBAN

КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК “ПРИВАТБАНК” Благодійна допомога

ETHER WALLET ADDRESS

0x688A704083f1279Deb8a173f2406F8452C1E4D23

Bitcoin WALLET ADDRESS

bc1q08h9ed5lp6xu8dcxlcnk7plufhlladfumuv0lx